Středoevropský malíř 1. pol. 19. století
Portrét důstojníka, nesignováno, kvaš/papír, 21 x 17,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |